marcin-nadolny

Marcin Nadolny

Fraud & Security Director – EMEA South, SAS Institute

Marcin Nadolny odpowiada w SAS Institute za praktykę Fraud & Security w regionie EMEA South (South & Eastern Europe, Middle East and Africa). Pracuje z międzynarodowym zespołem ekspertów od nadużyć, konsultantów biznesowych i data scientistów wspierających inicjatywy anty-fraudowe we wszystkich branżach w regionie.

Marcin jest doświadczonym ekspertem anty-fraudowym, ale również data scientist’em i ekspertem w zakresie zastosowań zaawansowanej analityki, w tym machine learning w biznesie.

Posiada ponad 15 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał w SAS, jak również również w PwC, Toyota Bank oraz w DaimlerChrysler R&D. Brał udział w licznych projektach, w tym dla największych banków w Polsce, obejmujących m.in. tworzenie strategii anty-fraudowych opartych o uczenie maszynowe i analitykę sieci powiązań. Kierował zespołem analityków wdrażających platformę SAS Enterprise Fraud Management w ramach największego wdrożenia antyfraudowego na polskim rynku w PKO Banku Polskim.

Jest absolwentem matematyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów Master of Applied Computer Science na Albert-Ludwigs-University Freiburg w Niemczech.

Nasi prelegenci