images_press_BanqUP_red_RGB (13)_edited

Krzysztof Pulkiewicz

W roku 2017 wspólnie z Anną Ciesielską, Łukaszem Chmielewskim i Natalią Zielińską stworzył polsko- belgijską spółkę banqUP, której obecnie jest prezesem. BanqUP to platforma otwartej bankowości zapewniając podmiotom trzecim szybką i bezpieczną integrację z API bankowymi.

Ekspert w dziedzinie IT z 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowymi projektami z branży bankowej i ubezpieczeniowej. Zaczynał swoją pracę jako konsultant odpowiedzialny za bezpieczeństwa w Accenture. W latach 2009-2013 zarządzał bezpieczeństwem IT i ciągłością działania ubezpieczeniowej firmy AXA w Polsce i CEE jako Reginonal CSO.

Współzałożyciel i CEO BCMLogic – firmy oferującej rozwiązania IT pomagające przedsiębiorstwom zachować ciągłość działania oraz Atsora – platformy pozwalającej bankom na lepsze wsparcie klientów segmentu MŚP.

Krzysztof specjalizuje się w szeroko pojętej otwartej bankowości oraz architekturze rozwiązań opartych o integrację różnych źródeł danych. Speaker na międzynarodowych konferencjach – m.in Finovate, SME Banking Forum, EFMA Mediolan.

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunkach Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Nasi prelegenci