Kiljański-Piotr-300x

Piotr Kiljański

Ekspert w dziedzinie mediów i marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w ewaluacji i optymalizacji biznesu, pełniąc role stratega marketingowego, doradcy biznesowego, doświadczonego menedżera oraz mentora dla liderów. Jest założycielem firmy strategicznej META STRATEGY oraz właścicielem agencji marketingowej ABOUT MEDIA, koncentrując się na takich obszarach jak Strategy and Innovation, Disruptive Strategy, sprzedaż i marketing, a także Web3 i AI in Business.

Jest założycielem instytutu naukowo-biznesowego – Institute of Business Research and Innovation. Instytut ten koncentruje się na badaniach i pracach rozwojowych nad wpływem sztucznej inteligencji na zarządzanie procesami biznesowymi, dostarczając nieocenionej wiedzy oraz produktów cyfrowych związanych z technologią i biznesem.

Jego bogate doświadczenie oraz innowacyjne podejście do mediów, marketingu i technologii czynią go cenionym mówcą i ekspertem. Wiedza i międzynarodowe doświadczenie Piotra są kluczowe dla każdej konferencji poświęconej przyszłości branży. Prowadzi on aktualne badania naukowe nad metodyką Net Assessment i Active Measures w kontekście biznesowym, pomagając klientom rozwiązywać problemy, przeprowadzać transformację cyfrową oraz przygotowywać się do mitygacji ryzyk. Skutecznie wprowadza na polski rynek brandy zagraniczne oraz nowe produkty i innowacyjne rozwiązania dla wielu organizacji.