199 DSC09110 kozlowski

Mec. Daniel Kozłowski

Adwokat, Counsel, Manager Projektów Cloud Computing w kancelarii Kochański & Partners

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze krajowych i zagranicznych podmiotów finansowych oraz ich klientów. Przed dołączeniem do Kochański & Partners pełnił funkcję General Counsel w funduszu venture capital inwestującym w podmioty z sektora nowych technologii, w tym z branży FinTech gdzie odpowiadał za prawne aspekty inwestycji. Od sierpnia br. jest odpowiedzialny, jako manager projektów cloudowych, za liczne wdrożenia usług chmurowych w instytucjach finansowych.

Wcześniej przez wiele lat związany był z czołowymi polskimi i zagranicznymi kancelariami prawnymi z siedzibami w Waszyngtonie oraz Nowym Jorku, gdzie zajmował się obsługą prawną banków, ubezpieczycieli i ich klientów w zakresie przygotowania oraz negocjowania dokumentacji kredytowej, w tym w standardzie LMA oraz krajowymi i europejskimi kwestiami regulacyjnymi.

Od czerwca 2019 r. pełni rolę głównego koordynatora prawnego z ramienia kancelarii w ramach grupy roboczej powołanej przez Związek Banków Polskich w pracach nad standardem wdrożenia usług chmurowych w bankach tzw. PolishCloud oraz cyklu szkoleń w ramach PolishCloud Academy. Prowadzi szereg projektów wdrożenia rozwiązań chmury obliczeniowej w podmiotach z sektora finansowego doradzając w szczególności w aspektach regulacyjnych. Jego doświadczenie obejmuje także pracę w działach rynków kapitałowych, M&A oraz nieruchomościowych.

Nasi prelegenci