Mariusz Misiukanis

Mariusz Misiukanis

Dyrektor ds. Sprzedaży, Dyrektor ds. rozwoju kariery w Cyber Security, HackerU Polska

Od ponad 25 lat zarządza strategiami sprzedażowo – marketingowymi produktów i usług w branżach: szkoleniowej, farmaceutyczno-medycznej, mediowej).

Jako lider o wysokich zdolnościach przywódczych i kompetencjach zarządzania ludźmi, z pasją kieruje pracą zróżnicowanych zespołów personalnych.

Jest ekspertem w zwiększaniu efektywności organizacyjnej i optymalizacji procesów biznesowych, a także w zwiększeniu przychodów i udziału w rynku przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Aktywnie zarządza relacjami z kluczowymi klientami osiągając wybitne rezultaty. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych.

Od dwóch lat odpowiedzialny za zbudowanie, rozwój i zarządzanie strukturami sprzedaży, procesami obsługi klienta i systemami rozwoju kariery klientów w HackerU Polska /obecnie ThriveDX globalny lider w szkoleniu kadr w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i nowych technologii.

Podczas współpracy z jedną z największych firm szkoleniowych na świecie FranklinCovey (globalny lider w dziedzinie opracowywania i prowadzenia szkoleń w zakresie przywództwa, efektywności organizacyjnej i osobistej oraz skutecznej realizacji strategii), zarządzał sprzedażą i lokalizacją programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej wysokiego szczebla na terenie Polski. Doradzał w budowaniu systemów zarządzania talentami i w zakresie modelowania kultury organizacyjnej.

Prowadzi szkolenia (indywidualne, zespołowe) i wykłady w tematyce: sprzedaży, zwiększania efektywności organizacyjnej i osobistej, poprawy komunikacji, motywacji, jakości obsługi klienta oraz rozwoju osobistego.
Absolwent programu MBA Master of Business Administration Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego & Międzynarodowej Szkoły Zarządzania w Warszawie (2003) oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (2001).

Pasjonat sportu. Przez 14 lat wyczynowo uprawiał piłkę ręczną i uzyskał tytuł Mistrza Polski oraz został powołany do reprezentacji Polski. Czerpie energię, satysfakcję z uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu.
Kieruje się w życiu zasadami i wartościami. Cechuje go podejście nastawienia na efekty i fakty. Inspiruje się prawdziwym sukcesem, prawdą i rozwiązaniami klientocentrycznymi.

Nasi prelegenci