02-MALGORZATA-DOMAGALA-003 (3) — kopia

Małgorzata Domagała

Dyrektor, Account Team, polski oddział Mastercard Europe

Jest ekspertem w zakresie płatności bezgotówkowych i otwartej bankowości. Małgorzata to menedżer z ponad 17-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów, budowaniu relacji i zarządzaniu w sektorze finansowym. Zorientowana na nowe technologie w biznesie. Dołączyła do firmy w 2008 roku i od tego czasu odpowiada za relacje z kluczowymi klientami Mastercard w Polsce. Od 2019 roku jest również odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie rozwiązań dla otwartej bankowości w Mastercard.
Ma na swoim koncie prowadzenie projektów z największymi bankami w Polsce. Uczestniczyła we wprowadzaniu na polski rynek nowatorskich metod płatności tj. płatności zbliżeniowych, NFC, płatności mobilnych, Apple Pay, Google Pay itp. Z sukcesem opracowywała, rozwijała i wdrażała z klientami plany marketingowe, opracowywała wspólne programy lojalnościowe, wprowadzała nowatorskie rozwiązania biznesowe.
Jest absolwentką Leadership Academy for Poland, a także studiów MBA University of Minnesota, Carslon School of Management w USA, a także dziennikarstwa na Uniwesytecie Warszawskim i handlu zagranicznego na Uniwersytecie Łódzkim.
Prywatnie matka dwójki synów i zwolenniczka aktywnego wypoczynku, m.in nart i żeglarstwa. Lubi podróżować i poznawać nowe kultury.

Nasi prelegenci