Ania Markowska_Pekao_foto — kopia

Anna Markowska

Od ponad pięciu lat związana z branżą HR i rekrutacją, od dziesięciu z zarządzaniem ludźmi, zdobywając doświadczenie zawodowe w firmach technologicznych, konsultingu, a przez ostatnie lata w jednym z największych banków w Polsce, kształtując swoją etykę pracy zarówno w kraju, jak i przez parę lat w Wielkiej Brytanii.

W banku odpowiada za pozyskanie zdolnych pracowników w każdym obszarze funkcjonowania organizacji, na terenie całej Polski. Buduje utalentowane zespoły dbając o najwyższą jakość pracy, a w tym przede wszystkim o zadowolenie potencjalnych pracowników – wierząc, że każda firma powinna traktować ich przynajmniej tak dobrze jak swoich klientów.

Ponadto zajmuje się digitalizacją i standaryzacją procesu rekrutacji w całym banku, wdrażając możliwe rozwiązania technologiczne w obszarze HR.

Dodatkowo, razem z zespołem, szkoli kadrę managerską z: budowania marki osobistej w sieci, wspólnego tworzenia i dbania o Candidate Experience oraz umiejętności prowadzenia wywiadów behawioralnych, w celu pozyskania jak najlepiej dopasowanych kandydatów.

Doradza osobom wchodzącym na rynek pracy, jak budować swoją ścieżkę kariery, efektywnie poruszać się po rynku pracy, przygotować się do rozmów rekrutacyjnych i odpowiednio tworzyć dokumenty aplikacyjne.

Pasjonatka psychologii sportu, psychologii społecznej, zrozumienia ludzkich nawyków i zachowań. Mam ogromną pasję do tego co robi, do umożliwiania tego co niemożliwe, do rozwiązywania problemów oraz kształtowania i rozwijania otoczenia wokół siebie. Jest ciekawa otaczającego ją świata, dlatego nigdy nie przestaję się uczyć.

Nasi prelegenci