Michał-Guzowski-300x (002)

Michał Guzowski

Ekspert No-Code. Inicjator i współorganizator konferencji No Code Days, a także inicjator, członek rady programowej i wykładowca studiów “No Code Developer” na Politechnice Warszawskiej. Współzałożyciel i CEO Developico oraz NoCodeMasters (Akademia Aplikacji).

Swoją ścieżkę kariery w IT rozpoczął w 2012 roku jako programista, by następnie zdobyć doświadczenie jako konsultant, architekt i team leader. W 2020 założył i objął rolę CEO dwóch spółek technologicznych zajmującymi obszarami Transformacji Cyfrowej, Automatyzacji i Integracji.

3-krotnie nagrodzony tytułem Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w obszarze Business Applications. Wielokrotny prelegent oraz członek rad programowych na czołowych konferencjach IT w obszarze No Code i Low Code, współzałożyciel pierwszej społeczności Power Platform w Polsce.

Swój biznesowy profil prowadzi na LinkedIn: www.linkedin.com/in/abcguzowski. Z kolei prywatny profil na blogu: https://michalguzowski.pl/.

Prywatnie ojciec dwóch synów, mąż, gracz komputerowy i zagorzały słuchacz audiobooków (50+ rocznie).

W dziedzinie IT interesuje się modelami biznesowymi, strategią, sprzedażą, marketingiem, startupami, psychologią i zarządzaniem. W działaniu kieruje się impaktem wspartym modelem biznesowym, w myśleniu stoicyzmem i długofalową korzyścią.

Nasi prelegenci