Adam Sierant, PKO BP

Adam Sierant

Swoją karierę rozpoczął w mBanku w Departamencie Produktów Kredytowych, gdzie odpowiadał za strategię wdrożenia płatności ratalnych na rynku e-commerce. Następnie pracował w obszarze klienta SME, gdzie zajmował się rozwojem biznesu w ramach usług dodatkowych (VAS).

Kolejnym krokiem w karierze było rozpoczęcie współpracy z Bankiem Millennium, gdzie prowadził projekty w ramach Departamentu Bankowości Elektronicznej, związane w szczególności z rozwojem procesów kredytowych, symplifikacją dostępu do kanałów zdalnych, płatnościami e-commerce, a także bankowością cyfrową dla klientów z segmentu SME.

Od 2019 roku związany z PKO Bankiem Polskim. Koordynował m.in. prace dotyczące wdrożenia dyrektywy PSD2, a także udostępnienia pierwszych usług open banking dla klientów w kanałach cyfrowych. Aktualnie odpowiada za obszar rozwoju strategii i biznesu otwartej bankowości, a także analityki danych PSD2.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a także Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym.

Nasi prelegenci