Maria Parysz, Elephant AI

Maria Parysz

Światowa liderka  w obszarze sztucznej inteligencji. Współtwórca i liderka społeczności Kaggle Days (ponad 14 mln ekspertów AI), CEO LogicAI (AI software house i doradztwo), CEO RecoAI (silnik rekomendacji AI), CEO Elephant AI (transformacja cyfrowa i bestsellerowe kursy AI), Doktorantka Ph.D. AI i autorka książek AI.

Stworzyła wiele innowacyjnych rozwiązań AI dla największych korporacji oraz instytucji  rządowych na świecie (w tym zwycięzców wielu międzynarodowych konkursów Data Science). Akademik Ph.D. w DCU w Irlandii w zakresie sztucznej inteligencji i edukacji technologicznej. Aktywnie uczestniczy w rozwoju talentów AI głównie poprzez wsparcie mentorskie najzdolniejszych przedsiębiorczyń w USA, Kanadzie i EU w kreowaniu przełomowych startupów.

Wykładowca AI i profesor wizytujący w Irlandii, Polsce, Kenii, Kanadzie i USA.

Keynote i mówca inspiracyjny, na wielu wydarzeniach w tym na Zgromadzeniu Ogólnym Organizacji Narodów Zjednoczonych, Google Next w San Francisco, Gitex i AIEverything w Dubaju oraz na wielu innych konferencjach AI w Londynie, Tokio, Toronto, Paryżu i Pekinie.

Nasi prelegenci